Organizujeme prvý ročník SHPAIZA Fest 2018

Už o 2 týždne sa môžete tešiť na pilotný ročník moderného mestského festivalu SHPAIZA Fest 2018, ktorý sa bude konať v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí v sobotu 18.8.2018 od 12:00 do 21:00.

Celý festival sa bude niesť v znamení mladých lokálnych hudobných talentov a zároveň lokálnych výrobcov pochutín a občerstvenia z Bratislavy a okolia.

Svoju tvorbu predstavia kapely Scott&Zelda, Lea Danis, The Mytus, Tibor Koszkowski alebo hudobný projekt nášho CEO a zakladateľa, ktorý spieva pod umeleckým menom Michael Hopes. Podporiť nás prídu aj mladí hudobníci a talenty z folklórneho súboru Prvosienka, ktorí predstavia tradičné ľudové nástroje, kroje aj piesne.

O občerstvenie sa postarajú naši partneri – Bratislavské pražiareň kávy Caffe4U, remeselné pivo z malých pivovarov pod taktovkou Pivného Raja, víno z rodinného vinárstva Klimko z Modry, domáce lekváre a sirupy od farmárky Evičky alebo sladké a slané pochutiny od Bratislavkej Bodky Donut Point.

Ak chcete ochutnať lokálne dobroty a vypočuť si tvorbu mladých lokálnych kapiel, neváhajte a navšívte nás v sobotu 18.8. poobede na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.