Takto bude vyzerať naše prvé take-away bistro na Rybničnej

Naše prvé bistro na Rybničnej má svoj finálny vizuál a tento mesiac sú už rekonštrukčné práce v plnom prúde. Bistro nám pomohli navrhnúť a vyladiť architekti Fillo / Citovický a interiérové štúdio Moooi Design.

K zaujímavostiam našej prvej prevádzky patrí napríklad výdajné Take-Away okienko pre klientov, ktorí sa ponáhľajú a nemajú čas stáť v rade, moderná kuchyňa plná kvalitných technológií alebo detský kútik pod schodmi pre našich najmenších návštevníkov.

Oficiálne otvorenie našej Bratislavskej centrály je naplánované už na September.

Do našej prvej prevádzky intenzívne hľadáme šikovných kuchárov, pomocných kuchárov a obsluhu, ktorí majú chuť pracovať pre inovatívny koncept rýchleho občerstvenia pripravujúci moderné jedlá zo sezónnych lokálnych surovín.

Hlavná náplň práce pozostáva z prípravy, pečenia, varenia a finálneho servírovania nášho komplexného produktového portfólia vrátane sezónnych nátierok, múčnikov, nákypov, polievok, quichov, zemiakových tortillas a ďalších originálnych receptov. Bistro funguje formou samoobsluhy a pracovať budete pod vedením skúsených profesionálov s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti pečenia a stravovania. Pre viac informácií pozri náš inzerát na PROFESIA.SK