Vyberáme miesto pre našu Bratislavskú centrálu

Tento mesiac sme začali intenzívne hľadať vhodné priestory pre našu Bratislavskú centrálu. SHPAIZA prinesie skutočné lokálne jedlá a pochutiny pripravované podľa aktuálnej sezóny takmer výlučne z úrody od našich farmárov zo Záhoria, z okolia Bratislavy a Dunajskej Stredy. Raňajky, desiate, obedy, olovranty aj niečo dobré na večer si budete môcť zjesť alebo odviezť z našej prvej prevádzky, ktorá bude zároveň našou centrálnou „Prešporskou“ kuchyňou. V priebehu roku 2019 sa SHPAIZA postupne rozrastie o ďalšie – menšie pobočky a príde s konceptom „Franchisingu“ tak, aby si v budúcnosti ktokoľvek mohol otvoriť vlastnú SHPAIZU vo svojom meste a na svojej ulici.

Ingrediencie a pochutiny, ktoré nie sme schopní dopestovať na Slovensku, budeme dovážať priamo od vybraných, vždy malých rodinných farmárov zo zahraničia tak, aby sme garantovali pôvod každej jednej suroviny v našom jedle a nápojoch.

Ak vás náš nový projekt zaujal, prihláste sa k odberu nášho Newsletteru a dostávajte tak aktuálne informácie o novinkách + buďte pri slávnostnom otvorení našej prvej prevádzky SHPAIZA v Bratislave!